خانه / اخبار / ورزشی / کشتی فرنگی هنوز در آغاز راه است/ باید به فکر روزهای سخت بود
65271426108 - کشتی فرنگی هنوز در آغاز راه است/ باید به فکر روزهای سخت بود

کشتی فرنگی هنوز در آغاز راه است/ باید به فکر روزهای سخت بود

احد پازاج در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه کشتی فرنگی هنوز روزهای سخت و حساسی را پیش رو دارد، خاطر نشان کرد: تیم ملی توانست در دو رویداد پیشین نتایج خوب و مطلوبی کسب کند که این موضوع به تلاش و غیرت مثال زدنی بچه ها و همچنین زحمات کادر فنی مربوط میشود، اما نباید فراموش کرد روزهای سختی پیش روی ماست و باید به خوبی با برنامه ریزی دقیق از این سختی ها تا المپیک عبور کرد.

عضو شورای فنی تیمهای ملی کشتی فرنگی تصریح کرد: مهمترین هدف پیش روی ما حضوری موفق در بازبهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا و همچنین المپیک ۲۰۲۰ توکیو است که کادر فنی تیم ملی باید خود را برای این دو هدف مهم مهیا و تجهیز کند.

وی با تاکید بر ادامه احترام و اجرای فرایند انتخابی تیم ملی گفت: بسیاری از ملی پوشانی که توانستند در رویدادهای قبلی بدرخشند و مدال کسب کنند از دل رقابتهای انتخابی بیرون آمدند. رقابتهایی که میدان را برای تمامی مدعیان مهیا می کند و در عین رعایت عدالت به تمامی جوانان باانگیزه و آینده دار اجازه اثبات شایستگی می دهد.

پازاج در خاتمه اظهار داشت: کشتی فرنگی ایران برای چندمین بار ثابت کرد می تواند شایستگی و توانایی خود را در عمل اثبات کند و همچون گذشته بدون هیچ ادعا و خواسته بزرگی به افتخارآفرینی برای ایران بپردازد. فرنگی کاران ما توانایی فراوانی دارند که اگر کمی مورد حمایت و لطف متولیان ورزش کشور قرار گیرند می توانند به شکوفایی برسند و شگفتی خلق کنند.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

با استقبال هواداران تراکتورسازی وارد تبریز شد 310x165 - ساغلام با استقبال هواداران تراکتورسازی وارد تبریز شد

ساغلام با استقبال هواداران تراکتورسازی وارد تبریز شد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ارطغرل ساغلام که بامداد دیروز (پنجشنبه) با تراکتورسازی به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *