خانه / اخبار / سیاسی / کاظمی: مشکل بدنی دلیل شکستم مقابل حریف کره‌ای بود/ مسائل روحی عامل نتیجه‌گرفتن تیم ملی است
574100381 - کاظمی: مشکل بدنی دلیل شکستم مقابل حریف کره‌ای بود/ مسائل روحی عامل نتیجه‌گرفتن تیم ملی است

کاظمی: مشکل بدنی دلیل شکستم مقابل حریف کره‌ای بود/ مسائل روحی عامل نتیجه‌گرفتن تیم ملی است

محمد کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص عملکردش در گرندپری روسیه اظهار داشت: مسابقات مراکش دومین حضور من در مسابقات گرندپری بود. با حضور در مسابقات مراکش به من ثابت شد که هر دوره از این مسابقات درس و تجربه‌ جدیدی برای ورزشکاران به‌همراه دارد و در کل مسابقات گرندپری از لحاظ سطح برگزاری، مسابقات بزرگی است.

وی ادامه داد: بعد از عملکرد خوب در مسابقات روسیه و کسب نشان برنز، خوشبختانه یا متأسفانه در مراکش در دور اول با قرعه حریف کره‌ای روبه‌رو شدم و در یک دیدار بسیار نزدیک نتیجه را واگذار کردم. در گرندپری روسیه نیز مقابل «تای هون کیم» کره‌ای در دیدار نیمه‌نهایی نتیجه را واگذار کردم اما این بار برخلاف آن مسابقات عملکرد بسیار بهتری داشتم و تنها به‌خاطر اینکه در راند سوم از نظر بدنی کم آورده بودم نتیجه را واگذار کردم. مشکل بدنی من در مسابقات آینده حل‌شدنی است و قطعاً در مسابقات بعدی توانایی شکست او را خواهم داشت.

ملی‌پوش وزن اول المپیکی ایران در خصوص رقابت با آرمین هادی‌پور و فرزان عاشورزاده در این وزن خاطرنشان کرد: قطعاً حضور ما سه نفر در وزن اول رقابت را بیشتر خواهد کرد و می‌تواند به ما کمک کند. با وجود رقابتی که داریم رابطه ما سه نفر بسیار خوب است و اصلاً این‌گونه نیست که ارتباط خوبی با هم نداشته باشیم. کنار رقابت اما قطعاً حضور ما سه نفر در این وزن برخلاف وزن چهارم که در حال حاضر تنها سجاد مردانی را داریم و احساس خطری وجود ندارد، حساسیت را بیشتر خواهد کرد. امیدوارم در نهایت در این وزن هر ورزشکاری که حقش است سهمیه را کسب کند و دست پر به کشورمان بازگردد.

کاظمی در خصوص حضور در مسابقات گرندپری لندن عنوان کرد: در مسابقات گرندپری نهایتاً در هر وزن از یک کشور ۲ ورزشکار می‌توانند حضور داشته باشند و باید ببینیم تصمیم کادر فنی در مسابقات گرندپری حضور کدام ورزشکاران است.

دارنده نشان برنز گرندپری روسیه در خصوص عملکرد بازیکنان در مسابقات گرندپری اخیر خاطرنشان کرد: بازیکنان تیم ملی از لحاظ شرایط بدنی واقعاً آماده هستند و اگر در مسابقات اخیر نتیجه‌ای گرفته نشده به‌خاطر مسائل روحی است که کادر فنی با تلاش در حال کار کردن روی این موضوع است و هر روز نیز در حال بهتر شدن هستیم. قطعاً روحیه همبستگی در مسابقات آینده میان اعضای تیم ملی ۱۰۰ درصد خواهد شد و دلم روشن است که هر روز نتایج‌مان بهتر خواهد شد.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

درگذشت مادر سه شهید دفاع مقدس را تسلیت گفت 310x165 - روحانی درگذشت مادر سه شهید دفاع مقدس را تسلیت گفت

روحانی درگذشت مادر سه شهید دفاع مقدس را تسلیت گفت

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور  در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *