خانه / اخبار / فرهنگی و هنری / شهدا قهرمانان ملی هستند/ لزوم ترویج فرهنگ ایثار
14259880357 - شهدا قهرمانان ملی هستند/ لزوم ترویج فرهنگ ایثار

شهدا قهرمانان ملی هستند/ لزوم ترویج فرهنگ ایثار

به گزارش دانلود وآو به نقل از خبرنگار مهر، به مناسبت هفته دفاع مقدس و ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) رئیس و کارکنان دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر با شرکت در آئین روحانی زیارت عاشورا و غبارروبی و نثار گل با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردند.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر صبح چهارشنبه در این آئین با تسلیت ایام سوگواری حضرت امام حسین (ع) و تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: زیباترین روز در تاریخ هر مملکتی روز استقلال آن و دفاع از کشور در مقابل دشمنان بیرونی است.

اکبر مولایی شهدا را نمونه بارز انسان کامل دانست و گفت: کسانی که در این دفاع نقش بیشتری دارند، قهرمانان ملی آن کشور به حساب می آیند.

مولایی خاطرنشان ساخت: در کشور ما مدافعان مملکت در جنگ تحمیلی که این هفته به یاد آنها هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است، قهرمانان ملی ما هستند.

وی در ادامه اضافه کرد: شهیدان الگوی تمام عیار برای ما و نسل های بعدی هستند که به پیروی از این قهرمانان ملی و دین خود ایثار کنند و در این راه از خود رشادت به خرج دهند.

مولایی تصریح کرد: قهرمانان ملی کشورهای مختلف جایگاه خاصی در بین مردم و مسئولان آن کشورها دارند و حفظ یاد و خاطره آنها حفظ تاریخ آن کشور است.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: از همین رو شهیدان در کشور ما جایگاه بزرگی دارند و به شکل های گوناگون همچون یادواره های شهدا و … یاد آنها گرامی داشته می شود.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

سلفی کیست و سلفی گری چیست؟

——————————— ———————– ————— ——– دانلود با لینک مستقیم بررسی جریان سلفی گری راجب تاریخ ومؤسس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *