شهدا قهرمانان ملی هستند/ لزوم ترویج فرهنگ ایثار
السلام علی الحسین

شهدا قهرمانان ملی هستند/ لزوم ترویج فرهنگ ایثار

دسته بندی: فرهنگی و هنری
56 views

به گزارش دانلود وآو به نقل از خبرنگار مهر، به مناسبت هفته دفاع مقدس و ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) رئیس و کارکنان دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر با شرکت در آئین روحانی زیارت عاشورا و غبارروبی و نثار گل با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردند.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر صبح چهارشنبه در این آئین با تسلیت ایام سوگواری حضرت امام حسین (ع) و تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: زیباترین روز در تاریخ هر مملکتی روز استقلال آن و دفاع از کشور در مقابل دشمنان بیرونی است.

اکبر مولایی شهدا را نمونه بارز انسان کامل دانست و گفت: کسانی که در این دفاع نقش بیشتری دارند، قهرمانان ملی آن کشور به حساب می آیند.

مولایی خاطرنشان ساخت: در کشور ما مدافعان مملکت در جنگ تحمیلی که این هفته به یاد آنها هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است، قهرمانان ملی ما هستند.

وی در ادامه اضافه کرد: شهیدان الگوی تمام عیار برای ما و نسل های بعدی هستند که به پیروی از این قهرمانان ملی و دین خود ایثار کنند و در این راه از خود رشادت به خرج دهند.

مولایی تصریح کرد: قهرمانان ملی کشورهای مختلف جایگاه خاصی در بین مردم و مسئولان آن کشورها دارند و حفظ یاد و خاطره آنها حفظ تاریخ آن کشور است.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: از همین رو شهیدان در کشور ما جایگاه بزرگی دارند و به شکل های گوناگون همچون یادواره های شهدا و … یاد آنها گرامی داشته می شود.


راهنماي استفاده یا دانلود
در صورت دانلود به این سه نکته توجه کنید
1- براي راحتي در دانلود با سرعت بالا لطفا از برنامه اينترنت دانلود منيجر استفاده کنيد
2- براي مشاهده فيلم ها با کيفيت بالا از برنامه kmplayer استفاده کنيد
3- در صورت خرابي لينک دانلود مشکل را در قسمت نظرات همان پست اعلام کنيد تا 24 ساعت بعد همکاران ما رسيدگي ميکنند
در صورت استفاده از اخبار یا مطالب دیگر
1-به شما تضمین می دهیم که مطالب از پایگاه های معتبر استخراج شده
2- لطفا مطالب را کامل و دقیقق بخوانید
3-در صورت اعلام فیلترینگ مطالب حذف می شوند