خانه / اخبار / فرهنگی و هنری / حسینی: کربلا تجلی عینی و عملی اسلام است
26384109245 - حسینی: کربلا تجلی عینی و عملی اسلام است

حسینی: کربلا تجلی عینی و عملی اسلام است

به گزارش دانلود وآو به نقل از خبرنگار ایرنا سید محمد حسینی شامگاه سه شنبه در مسجد الاقصی شهر گرگان اظهار داشت: امام حسین (ع) در واقعه کربلا همه آموزه ها و فضایل اسلامی را در اقدام عملی برای مسلمانان روشن ساخت و نشان داد که اسلام به سخن و وعظ ختم نمی شود، بلکه در میدان عمل تحقق می یابد.
وی ادامه داد: معرفی شخصیت امام حسین (ع) وظیفه همه پیروان واقعی آن حضرت است و در دوره و عصر کنونی با شناخت از ظرفیت های موجود در حوزه فضای مجازی و شبکه های اجتماعی می توانیم برای شناساندن جلوه های حقیقی امام حسین (ع) و قیام آن حضرت استفاده کنیم.
حسینی افزود: الان جهان و جهانیان تشنه حقیقت و آماده دریافت حقیقت هستند و باید چهره نورانی مکتب اسلام و شریعت نبوی را بطور شفاف برای عالمیان مشخص کنیم تا مبادا همانند دوره صدر اسلام عده ای از روی غفلت وعده ای از روی حرص و آز از آرمان های حقیقی اسلام و کمالات دین فاصله بگیرند و در این راه از تمامی قابلیت های ممکن استفاده کنیم.
این نماینده سابق مجلس اظهارداشت: دشمن تلاش دارد تا جامعه جوان ما، قشری که دوران انقلاب و دفاع مقدس را درک نکرده است را از فرهنگ عاشورایی جدا کند، دشمن می خواهد درعشق و معرفت جوانان ما گسست ایجاد کند ولی درخشش شهید حججی ها نشان داد که دشمن ناکام خواهد ماند زیرا حججی از نسل جوان انقلاب است.
حسینی اضافه کرد: شهادت ححجی بشارت و مژده ای بود برای آنکه اثبات کند هنوز فرهنگ ایثار و رشادت زنده است.
در این مراسم مدیرکل صدا وسیما و تنی از مدیران کل اسبق استان و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر گرگان و جمعی از مردم عزادار حسینی حضور داشتند.
۷۳۳۳/۱۶۴۸
خبرنگار: علی قاسمعلی ** انتشار: پری سالارنیا

درباره ی

مطلب پیشنهادی

سلفی کیست و سلفی گری چیست؟

——————————— ———————– ————— ——– دانلود با لینک مستقیم بررسی جریان سلفی گری راجب تاریخ ومؤسس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *