برنامه های رادیو اقتصاد در روز تاسوعای حسینی
السلام علی الحسین

برنامه های رادیو اقتصاد در روز تاسوعای حسینی

دسته بندی: اقتصاد
43 views

6832208 668 - برنامه های رادیو اقتصاد در روز تاسوعای حسینی

به گزارش دانلود وآو به نقل از حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی رادیو اقتصاد؛ در روز تاسوعای حسینی رادیو اقتصاد برنامه های خود را اعلام کرد.

بررسی سیره اقتصادی امام حسین(ع)
ویژه برنامه «پژواک سرخ» با حضور حجت الاسلام سید جلال رضوی مهر کارشناس مذهبی به همراه سید مرتضی خاتمی خوانساری کارشناس مذهبی به بررسی سیره اقتصادی امام حسین (ع) می پردازند.

نقش امر به معروف و نهی از منکر در قیام حضرت حسین(ع)، چگونگی قیام امام حسین(ع) بر مدار قرآنی و … از جمله محورهای موضوعی این برنامه خواهند بود.

ویژه برنامه محرم «پژواک سرخ» شنبه ۸ مهر ماه ساعت ۶:۳۰ به مدت ۸۵ دقیقه و یکشنبه ۹ مهر ماه ساعت ۰۳:۰۰ به مدت ۷۰ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش خواهد شد.

نقش حضرت عباس (ع) در قیام کربلا
سید مرتضی خاتمی خوانساری کارشناس مذهبی در ویژه برنامه محرم «علمدار فضائل» در خصوص نقش حضرت عباس (ع) در قیام کربلا صحبت خواهد کرد. همچنین موضوع امان نامه سپاه دشمن به امام در شب عاشورا نیز در برنامه مطرح خواهد شد.

ویژه برنامه محرم «علمدار فضائل» جمعه ۷ مهر ماه ساعت ۲۱:۰۰ به مدت ۵۵ دقیقه و شنبه ۸ مهر ماه ساعت ۰۸:۰۰ به مدت ۵۵ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.

بصیرت حضرت عباس (ع) در واقعه عاشورا
حجت الاسلام سید محمد هاشمی استاد دانشگاه، حجت الاسلام پویا مفرد استاد دانشگاه و نیز مرتضی خاتمی خوانساری استاد دانشگاه در برنامه «اشک روان (۱)» به موضوع بصیرت حضرت عباس (ع) در واقعه عاشورا خواهند پرداخت.

از دیگر موضوعات دراین برنامه می توان به بررسی وقایع شب عاشورا، موقعیت شناسی و امام شناسی آن حضرت، تبعیت از ولایت و … اشاره کرد.

ویژه برنامه های محرم «اشک روان (۱)» کاری از گروه کسب و کار به تهیه کنندگی محسن رنگینی شنبه ساعت ۰۹:۰۰ به مدت ۱۸۰ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.

شهادت حضرت ابوالفضل (ع)
حجت الاسلام خسروی کارشناس مذهبی در برنامه «عیار سرخ» در خصوص نقش علمدار کربلا در حماسه عاشورا صحبت می کند.

بررسی ابعاد شخصیتی حضرت ابوالفضل (ع)، نقش روزی حلال در عاقبت بخیری و تاثیر لقمه حرام بر تباهی و هلاکت انسان و … از دیگر مباحثی هستند که در برنامه مطرح خواهند شد.

ویژه برنامه «عیار سرخ» کاری از گروه کسب و کار در ایام محرم ساعت ۱۲:۰۵ به مدت ۵۵ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود. 

تاثیر مشارکت کودکان در هیات های عزاداری
دکترمحمد مهدی ربانی کارشناس مدیریت و نیز مریم نوروزی مدیر حسینه کودکان چمران در برنامه «مدرسه عاشورا» در خصوص تاثیر مشارکت کودکان در هیات های عزاداری صحبت خواهند کرد.

ویژه برنامه محرم «مدرسه عاشورا» شنبه ۸ مهر ماه و یکشنبه ۹ مهر ماه ساعت ۱۳:۰۰ به مدت ۶۰ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.

سیره عملی حضرت عباس (ع) و وقایع روز عاشورا
حجت الاسلام سید محمد هاشمی استاد دانشگاه، حجت الاسلام پویا مفرد استاد دانشگاه و نیز مرتضی خاتمی خوانساری استاد دانشگاه در برنامه فردا در خصوص ویژگی های شخصیت و سیره عملی حضرت عباس و وقایع روز عاشورا به گفتگو خواهند نشست.

حضرت عباس از دیدگاه معصومین (ع)، ارزش گریه بر امام حسین (ع)، وظیفه ما در قبال فداکاری یاران امام حسین (ع) و … از دیگر مواردی هستند که در برنامه «اشک روان (۲)» بررسی خواهند شد.

ویژه برنامه های محرم «اشک روان (۲)» کاری از گروه کسب و کار به تهیه کنندگی محسن رنگینی شنبه ساعت ۱۴:۰۵ به مدت ۱۷۰ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.

فلسفه قیام عاشورا در کلام بزرگان
برنامه «روز دهم» با پخش سخنان مقام معظم رهبری و همچنین سخنان آیت الله العظمی وحید خراسانی و دیگر بزرگان دینی در خصوص فلسفه قیام عاشورا همراه شنوندگان خواهد شد. همچنین در بخش هایی از برنامه مداحی مداحان اهل بیت را نیز خواهید شنید.

ویژه برنامه محرم «روز دهم» شنبه ۸ مهر ماه و یکشنبه ۹ مهر ماه ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۸۵ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود. 

درس هایی از قیام عاشورا
رضا شاه محمدی کارشناس مذهبی در برنامه «قیام ماندگار» در مورد جنگ نرم دشمن در روز عاشورا صحبت خواهد کرد.

توسل به امام حسین(ع) در شب عاشورا، بیان درس های از قیام عاشورا در مقایسه با زمان حال، بررسی دلایل قیام امام حسین (ع)، بیان زیرکی، آگاهی و بصیرت مومنین و … از جمله محورهای موضوعی این برنامه خواهند بود.

ویژه برنامه محرم «قیام ماندگار» شنبه ۸ مهر ماه ساعت ۲۱:۰۰ به مدت ۵۵ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش خواهد شد.

 


راهنماي استفاده یا دانلود
در صورت دانلود به این سه نکته توجه کنید
1- براي راحتي در دانلود با سرعت بالا لطفا از برنامه اينترنت دانلود منيجر استفاده کنيد
2- براي مشاهده فيلم ها با کيفيت بالا از برنامه kmplayer استفاده کنيد
3- در صورت خرابي لينک دانلود مشکل را در قسمت نظرات همان پست اعلام کنيد تا 24 ساعت بعد همکاران ما رسيدگي ميکنند
در صورت استفاده از اخبار یا مطالب دیگر
1-به شما تضمین می دهیم که مطالب از پایگاه های معتبر استخراج شده
2- لطفا مطالب را کامل و دقیقق بخوانید
3-در صورت اعلام فیلترینگ مطالب حذف می شوند

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود

۰نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.