برخی از تصمیمات مسئولان سنخیتی با اقتصاد مقاومتی ندارد
السلام علی الحسین

برخی از تصمیمات مسئولان سنخیتی با اقتصاد مقاومتی ندارد

دسته بندی: سیاسی
35 views

حجت‌الاسلام علی معبودی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین درباره اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب بارها در رابطه با اقتصاد مقاومتی روشنگری کرده‌اند ولی متأسفانه برخی از مسئولان اقداماتی انجام می‌دهند که بر خلاف منویات ایشان سنخیتی با اقتصاد مقاومتی ندارد.

نماینده ولی فقیه در سپاه استان قزوین با اشاره به قرارداد نفتی بین ایران و فرانسه بیان کرد: اقتصاد مقاومتی باید مبتنی بر ظرفیت‌ها و توانمندی‌های داخلی باشد ولی متأسفانه برخی از مسئولان قراردادهایی امضاء می‌کنند که به طور حتم سرنوشتی همانند قراردادهای پیشین خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: این رفتارها در واقع نشان دهنده این موضوع است که در صحنه عمل با اقتصاد مقاومتی مقابله می‌کنند چون ما در تکنولوژی صنعت نفت، به لیل وجود مهندسین و کارشناسان مجرب بومی به خودکفایی رسیده‌ایم.

نماینده ولی فقیه در سپاه استان قزوین همچنین در رابطه با معنای آتش به اختیار اظهار داشت: بیان مقام معظم رهبری در مورد آتش به اختیار مربوط به حوزه فرهنگی است و زمانی باید از این اختیار استفاده کرد که ارتباط بدنه اجرایی با فرماندهی قطع شده باشد که در حوزه فرهنگی چنین اتفاقی افتاده است.

وی افزود: روی صحبت مقام معظم رهبری در این مورد با فرهیختگان، دانشگاهیان، اساتید، دانشجویان و صاحب قلمان است که باید با ظرفیت موجود و هر یک به فراخور حال خود در این زمینه اقدام کرده و کشور ار از تهاجم فرهنگی و رفتارهای غرب‌گرایانه مصون کنند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه استان قزوین تصریح کرد: سپاه و بسیج ظرفیت بسیار خوبی در این حوزه دارند و می‌توانند در این زمینه هدایتگر جامعه بوده و فعالیت‌های فرهنگی خود را افزایش دهند.

معبودی با بیان اینکه آتش به اختیار در حوزه فرهنگی باید در چارچوب قوانین باشد خاطرنشان کرد: درست است که مقام معظم رهبری در ای مینه دسور آتش به اختیار داده‌اند ولی عمل کنندگان به این موضوع باید مراقب باشند تا اقدامات آنها در چارچوب قوانین باشد تا این مقوله به درستی اجرا شده و ثمربخش باشد.


راهنماي استفاده یا دانلود
در صورت دانلود به این سه نکته توجه کنید
1- براي راحتي در دانلود با سرعت بالا لطفا از برنامه اينترنت دانلود منيجر استفاده کنيد
2- براي مشاهده فيلم ها با کيفيت بالا از برنامه kmplayer استفاده کنيد
3- در صورت خرابي لينک دانلود مشکل را در قسمت نظرات همان پست اعلام کنيد تا 24 ساعت بعد همکاران ما رسيدگي ميکنند
در صورت استفاده از اخبار یا مطالب دیگر
1-به شما تضمین می دهیم که مطالب از پایگاه های معتبر استخراج شده
2- لطفا مطالب را کامل و دقیقق بخوانید
3-در صورت اعلام فیلترینگ مطالب حذف می شوند