اعلام ترکیب نهایی تیم ملی دوومیدانی برای رقابت‌های داخل سالن آسیا
السلام علی الحسین

اعلام ترکیب نهایی تیم ملی دوومیدانی برای رقابت‌های داخل سالن آسیا

دسته بندی: ورزشی
18 views



ترکیب نهایی تیم ملی دوومیدانی برای رقابت‌های داخل سالن آسیا - اعلام ترکیب نهایی تیم ملی دوومیدانی برای رقابت‌های داخل سالن آسیا

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، نشست سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دوومیدانی با هدف بررسی و اعلام ترکیب تیم ملی کشورمان برای حضور در هشتمین دوره رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا تشکیل شد. در این جلسه که مجید کیهانی، رئیس فدراسیون، هاشم صیامی، دبیر فدراسیون، پریسا بهزادی، نایب رئیس بانوان، تیمور غیاثی، هادی سپهرزاد و حسین شایان، دیگر اعضای سازمان تیم‌های ملی حضور داشتند، در خصوص ترکیب تیم ملی دوومیدانی بحث و تبادل‌نظر شد.

تیمور غیاثی، سخنگوی سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دوومیدانی در این خصوص اظهار داشت: در این جلسه که با حضور اعضای سازمان تیم‌های ملی برگزار شد، در خصوص ارزیابی ملی‌پوشان حاضر در اردو و ورزشکارانی که می‌بایست برای حضورشان در ترکیب تیم تصمیم‌گیری می‌شد، بحث و تبادل‌نظر شد. از این‌رو اسامی نهایی تیم ملی دوومیدانی داخل سالن ایران برای حضور در رقابت‌های آسیایی به شرح زیر است:

اسامی تیم آقایان:
پرتاب وزنه: علی ثمری، شاهین مهردلان و شاهین جعفری
پرش با نیزه: محمد بنی‌آدم و حسین فلاح
پرش ارتفاع: کیوان قنبرزاده، محمدرضا وظیفه‌دوست و رضا سلیمی
پرش طول: علیرضا خالدی، مهدی قائدزاده و محمد ارزنده
پرش سه گام: وحید صدیق و متین مداحی
هفتگانه: میلاد میری و علی محبی و محمد معتمدنیا
۶۰ متر: حسن تفتیان، رضا قاسمی و محمد چشمه‌زار
۴۰۰ متر: علی خدیور، سجاد هاشمی آهنگری و رضا کاشف
۸۰۰ متر: امیر مرادی، پژمان یارولی و حمید تشکری
۱۵۰۰ متر: مسلم نیادوست، امیر مرادی و علی فهیمی
۶۰ متر مانع: میلاد سیار، امین برزی و احمدرضا خنفری
۳۰۰۰ متر: جلیل ناصری، حسین کیهانی و همایون همتی
۴ در ۴۰۰ متر امدادی: علی خدیور، سجاد هاشمی، رضا کاشف، (بین مهدی رحیمی، میلاد رمضانی و رضا ملک‌پور رکوردگیری انجام خواهد شد و یک دونده در ترکیب اصلی قرار گرفته و دو دونده دیگر ذخیره خواهند بود.)

سرگروه پرتاب‌ها: هادی سپهرزاد
سرگروه پرش‌ها: حسین شایان
سرگروه دوها: سجاد مرادی
سرپرست کل تیم ملی ایران: تیمور غیاثی

اسامی تیم بانوان:
۶۰ متر: فرزانه فصیحی، فائزه نسایی و حمیده اسماعیل‌نژاد
۴۰۰ متر: الهام کاکلی و مریم محبی
۸۰۰ متر: هانیه ثمری، تکتم دستاربندان و ساجده فانی
۱۵۰۰ متر: پریسا عرب، هانیه ثمری و نرگس خانی
۳۰۰۰ متر: پریسا عرب، سمیرا زمانی و افسانه فریدی
۶۰ متر مانع: الناز کمپانی، سارا ندافی و جمیله سیفی
پرش ارتفاع: سپیده توکلی، آیلین بابکی و مهسا کارگر
پرش طول: کیمیا پورخلخال و فاطمه جماعتی
پرش سه گام: ثریا قلیچ نیازی، سمانه کوهکن و مریم کاظمی
پرش با نیزه: مهسا میرزا طبیبی، نیلوفر فشخورانی و سارا کریمی
پرتاب وزنه: مریم نوروزی، ثنا دادرس و نگین میرزایی
پنجگانه: سپیده توکلی، سمیرا خجسته، الهه سیفی
امدادی: الهام کاکلی، فائزه نسایی و مریم محبی
مربیان: زهرا ضمیری شجاع و حمیده جوان
سرپرست بانوان: پریسا بهزادی

انتهای پیام/

لینک منبع

قالب وردپرس


راهنماي استفاده یا دانلود
در صورت دانلود به این سه نکته توجه کنید
1- براي راحتي در دانلود با سرعت بالا لطفا از برنامه اينترنت دانلود منيجر استفاده کنيد
2- براي مشاهده فيلم ها با کيفيت بالا از برنامه kmplayer استفاده کنيد
3- در صورت خرابي لينک دانلود مشکل را در قسمت نظرات همان پست اعلام کنيد تا 24 ساعت بعد همکاران ما رسيدگي ميکنند
در صورت استفاده از اخبار یا مطالب دیگر
1-به شما تضمین می دهیم که مطالب از پایگاه های معتبر استخراج شده
2- لطفا مطالب را کامل و دقیقق بخوانید
3-در صورت اعلام فیلترینگ مطالب حذف می شوند

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود

۰نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.